Wczytuję dane...
Punkty za zakupy

PROGRAM PUNKTY ZA ZAKUPY

           Program lojalnościowy umożliwia użytkownikom zarejestrowanym w sklepie OleChata.pl zbieranie punktów za zakupy.

Zgromadzonymi punktami można opłacić wybrane zamówienie.

           Punkty są naliczane od wartości zrealizowanych w sklepie zamówień. Warunkiem naliczenia punktów jest zalogowanie się przed finalizacją zamówienia na konto klienta sklepu.

          Punkty naliczane są w stosunku: 1 punkt za każde pełne 5 złotych wydane w zamówieniu (za koszty dostawy punkty nie są naliczane).                 Punkty są księgowane na koncie po finalizacji zamówienia.

         W każdym momencie można zapłacić za dowolne zamówienie zgromadzonymi punktami. Warunek jest jeden - trzeba mieć wystarczającą ilość punktów do opłacenia całego zamówienia. Nie ma możliwości opłacenia zamówienia częściowo gotówką, a częściowo punktami.

 Punkty można też zamienić na kod rabatowy (wystarczy wysłać prośbę o zamianę punktów na kod rabatowy na nasz adres email:biuro@olechata.info z adresu pod którym jesteśmy zarejestrowani w sklepie).

Otrzymany kod w wiadomości zwrotnej należy wpisać w podsumowaniu zamówienia. Pozostałą część można opłacić dostępną formą płatności.

100 punktów to równowartość 12,50 PLN. Punktami opłacamy także koszt dostawy. Punktów nie można wymieniać na gotówkę.

         W momencie składania zamówienia, system sprawdza stan konta punktowego. Jeśli jest wystarczającą liczba punktów na koncie w formularzu finalizacji zamówienia na liście dostępnych form płatności pojawi się opcja „Zapłać punktami”. Po zrealizowaniu zamówienia punkty zostaną odjęte z konta. W przypadku anulowania zamówienia zarezerwowane punkty powracają na konto.

          Aktualną ilość zgromadzonych punktów można sprawdzić po zalogowaniu się na Olechata.pl.